Patryk Dobosz i jego muzyka.

2018-01-26 20:22

Patryk ukończył Zespół Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu w klasie Piotra Glińskiego oraz Akademię Muzyczną w Krakowie w katedrze muzyki współczesnej i jazzowej w klasie Łukasza Żyty. Odbył szkolenie w Manhattan School Of Music w Nowym Jorku pod okiem Johna Rileya.

Osiągnięcia:

III Nagroda na Ogólnopolskich Przesłuchaniach Perkusyjnych we Wrocławiu (2003)

Stypendysta Otwartej Filharmonii Agrafki Muzycznej J&S Pro Bono Poloniae (2005)

Wyróżnienie na „II Europejskich Integracjach Muzycznych” z zespołem „B.A.C.H. Quartet” (2006)

Nagroda indywidualna dla najlepszego perkusisty (nagroda Cezarego Konrada) na "II Europejskich Integracjach Muzycznych” w Żyrardowie (2006)

I Nagroda na „IV Europejskich Integracjach Muzycznych” w Żyrardowie z zespołem „Toing Trio” (2008)

I Nagroda w „V Ogólnopolskim Konkursie Zestawowym” w Opolu (2008)

II Nagroda na konkursie „JAZZ JUNIORS” z zespołem „Magnolia Acoustic Quartet” (2009)

Specjalna nagroda indywidualna Leszka Możdżera na konkursie „JAZZ JUNIORS” (2009)

I Nagroda na „VI Europejskich Integracjach Muzycznych” w Żyrardowie z zespołem „Magnolia Acoustic Quartet” (2010)

I Nagroda na Rock Pro Jazz Festiwal z zespołem Tuźnik/Kądziela/Dobosz (2011)

I Nagroda na Jazz Hoeilaart w Belgii z zespołem High Definition (2011)

I Nagroda na Krokus Jazz Festival z zespołem High Definition (2011)

III Nagroda na Jazz Juniors w Krakowie z zespołem High Definition (2011)

W rankingu Jazz Top na portalu Jazzarium. pl High Definition zajęło I miejsce w kategorii Debiut Roku 2011

I Nagroda na XV Przeglądzie Młodych Zespołów Jazzowych i Bluesowych Gdyńskiego Sax Clubu z zespołem High Definition (2012)

Zwycięstwo zespołu HIGH DEFINITION w programie fundacji "Maestro" – "Young Jazz Project"

Zwycięstwo w "Jazzowym Debiucie Fonograficznym" organizowanym przez Instytut Muzyki i Tańca z zespołem High Definition

Stypendysta programu “Młoda Polska”

Nominacja do Fryderyka (2014) w kategorii Debiut Roku za płytę HOPASA z zespołem High Definiti.

Gratuluję. Andrzej Krawczyk nauczyciel muzyki