Nie śmiecimy - sprzątamy - zmieniamy

2020-01-09 14:42

W ramach akcji "Sprzątanie świata - Polska 2019" nauczyciele plastyki i przyrody zaproponowali uczniom naszej szkoły konkurs plastyczno - przyrodniczy.

Jego celem było zwrócenie uwagi dzieci i młodzieży na odpady w najbliższym otoczeniu i możliwość samodzielnego wykonania z nich prostych przedmiotów codziennego użytku  Stosowanie w praktyce filozofii Zero Waste.

Piękno i pomysłowość przygotowanych prac przerosła oczekiwanie. Najciekawsze wytwory zaprezentowano na specjalnie zorganizowanej wystawie. Nagrodą było uczestnictwo w wystawie oraz ocena. Wystawa cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem dzieci i rodziców.

Gratulujemy kreatywności i zaangażowania

Maria Popowicz, Dorota Rogala, Agnieszka Witkowska, Agnieszka Wojtkun