Stypendystka Mazowieckiego Programu Stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych

2020-07-15 15:49

Miło nam poinformować, iż uczennica klasy 7b, Julia Stachera, została stypendystką „Mazowieckiego programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych”. Przez cały rok szkolny, w ramach stypendium, Julia realizowała Indywidualny Plan Rozwoju Edukacyjnego Ucznia (IPREU) w obszarze języka angielskiego. Projekt ‘A Walk Around London’ zakładał szereg działań, między innymi przygotowanie przewodnika oraz prezentacji multimedialnej na temat stolicy Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii. Poniżej prezentujemy fragmenty wspomnianego przewodnika, w którym oprócz opisu najważniejszych zabytków znalazły się wspaniałe grafiki autorstwa Julii. Zachęcamy również do wirtualnego spaceru po Londynie, czyli obejrzenia krótkiej prezentacji multimedialnej przedstawiającej najsłynniejsze miejsca i atrakcje stolicy nad Tamizą.

Gratulujemy Julii wyróżnienia, a pozostałym życzymy miłego "zwiedzania" Londynu.Poniżej prezentujemy fragmenty wspomnianego przewodnika, w którym oprócz opisu najważniejszych zabytków znalazły się wspaniałe grafiki autorstwa Julii. Zachęcamy również do wirtualnego spaceru po Londynie, czyli obejrzenia krótkiej prezentacji multimedialnej przedstawiającej najsłynniejsze miejsca i atrakcje stolicy nad Tamizą.