Uczniowie klasy 8B w Bieszczadach

2018-09-19 22:26

W dniach 10 – 13 września, uczniowie klasy 8B przebywali w Bieszczadach. Zwiedzili Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie. Uczestniczyli w warsztatach “Na szkle malowane”. Wspinali się na Połoninę Caryńską, skąd podziwiali piękne widoki. Park Etnograficzny w Sanoku, to kolejne miejsce, w którym obejrzeli m. in. Rynek Galicyjski, budownictwo drewniane Łemków, Bojków, Pogórzan oraz obejrzeli ikony. Skorzystali z Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej.

Śladami przeszłości.

2018-09-17 09:16

Setna rocznica odzyskania Niepodległości  to wielkie święto wszystkich Polaków.Z tej okazji w naszej szkole z ramienia Samorządu Uczniowskiego została zorganizowana wystawa “Ojcowie Niepodległości”. Na obszernych plakatach zostały przedstawione sylwetki : Józefa Piłsudskiego, Romana Dmowskiego, Ignacego Paderewskiego, Wincentego Witosa, Wojciecha Korfantego i Ignacego Daszyńskiego.

Wystawa przybliżyła naszym uczniom ważne daty na drodze Polaków do odzyskania wolnej Ojczyzny. Ustawione plakaty wzbudziły zainteresowanie młodzieży, która wraz z nauczycielami oglądała zaprezentowaną wystawę.

Okazało się, że to doskonała lekcja historii, której celem było przede wszystkim rozbudzenie uczuć patriotycznych i pamięci o ludziach, którzy na przestrzeni dziejów przyczynili się do odzyskania wolnej Polski.

Wystawę zorganizowali opiekunowie S.U.

Milena Jaskulska, Andrzej Krawczyk, Małgorzata Puchalska

Realizujemy program " Wspólne kroki w Cyberświecie".

2018-09-11 20:31

Uczniowie klasy III a i III d naszej szkoły rozpoczęli realizację programu profilaktycznego „Wspólne Kroki w Cyberświecie”. Program ten opracowany został przez zespół współpracujący z Fundacją „Poza Schematami”. W naszej szkole będzie on realizowany terminie od 10 września do 15 listopada 2018 roku.
Głównym celem ww. programu jest ukształtowanie wśród dzieci wiedzy i umiejętności, które sprzyjają bezpiecznemu korzystaniu z Internetu, pozwolą chronić przed uzależnieniem od nich. Zajęcia obejmują zagadnienia związane z zasadami bezpiecznego korzystania z mediów elektronicznych, służą rozwijaniu ważnych umiejętności dzieci, takich jak komunikacja, budowanie relacji, radzenie sobie z emocjami czy trudnymi sytuacjami w Cyberświecie.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

2018-08-29 09:07

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

3 września 2018r.

Godz. 8.30 - Msza Święta dla uczniów klas 0 – VIII,

rodziców i nauczycieli – Parafia Bł. Annuarity

Godz. 9.30 - klasy: 0 – III

Godz. 10.30 - klasy: IV - VIII

Godz. 9.30 - oddziały przedszkolne „0” (w salach)

Egzaminy poprawkowe

2018-08-23 08:55

Egzaminy poprawkowe

P O D Z I Ę K O W A N I E

2018-06-27 13:44

„ Jakże nie pisać wierszy

jakże nie płonąć w podzięce

za dar najpiękniejszy, za Serce”

Tymi słowami, w imieniu Samorządu Uczniowskiego, pragniemy podziękować wszystkim nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi za wspólną pracę, cierpliwość i wyrozumiałość w tym roku szkolnym. Dziękujemy za codzienne, niezwykle trudne i mozolne budowanie naszych osobowości. Dziękujemy za każdą lekcję, dzięki której mogliśmy powiększać naszą wiedzę. Jesteśmy wdzięczni za trud włożony w naszą edukację. Wierzymy, żę Wasz wysiłek uczyni z nas ludzi mądrych i szlachetnych.

Życzymy Wam udanych, pełnych cudownych chwil wkacji. Do zobaczenia we wrześniu!

Dziękujemy!!!

Anna Piątek uczennica kl. 7A

Andrzej Krawczyk opiekun SU

Najsympatyczniejsi nauczyciele klas 4 ? 7 w roku szkolnym 2017-2018

2018-06-27 13:31

Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs na najsympatyczniejszych nauczycieli klas 4 – 7.  Przy wyborze uczniowie uwzględnili następujące cechy: przyjazny, spokojny, wyrozumiały, motywujący, pomocny, cierpliwy, życzliwy, ma dobry kontakt z uczniami, równo traktuje uczniów, ma poczucie humoru, prowadzi ciekawie lekcje, umie tłumaczyć trudne zagadnienia, jest pozytywnie nastawiony do uczniów.

Sukces na IX Ogólnopolskim Biennale Plastyczno-Fotograficznym Dzieci i Młodzieży "Przyroda" Radom 2018

2018-06-26 19:51

21 czerwca 2018r. Zuzanna Gliszczyńska z klasy 6B otrzymała nagrodę i wyróżnienie w IX Ogólnopolskim Biennale Plastyczno-Fotograficznym Dzieci i Młodzieży „Przyroda”.

Festyn Rodzinny 2018r

2018-06-10 19:13

Festyn Rodzinny "Podzielmy się Uśmiechem".

8 czerwca 2018r

XVII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom

2018-06-08 09:31

W dniach 2 – 10 czerwca 2018 roku biblioteka szkolna włączyła się w obchody  XVII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom, który w tym roku odbywał się pod hasłem „Czytanie łączy”.

Strona: 2 z 15
Wybierz stronę:1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15