Nabór do oddziału przedszkolnego.

2020-04-19 16:34

ZASADY REKRUTACJI W CZASIE EPIDEMII

konkurs plastyczny - DEKORACJA WIOSENNO-ŚWIĄTECZNA

2020-04-17 12:46

Oto efekty Waszej dekoratorskiej pracy.

Atmosfera świąteczna zagościła w domach.

Gratulujemy pomysłowości i zaangażowania.

Zajęcia w dniach 21 - 23 kwietnia 2020 r.

2020-04-16 15:58

Dyrektor PSP nr 3 informuje, że w związku z przesunięciem egzaminu ósmoklasisty, w dniach 21-23 kwietnia, ustalonych jako dni wolne od zajęć, wszystkie lekcje w ramach kształcenia na odległość odbywać się będą zgodnie z planem nauczania.

konkurs plastyczny - DEKORACJA WIOSENNO-ŚWIĄTECZNA

2020-04-02 14:04

konkurs plastyczny

DEKORACJA WIOSENNO-ŚWIĄTECZNA

ZAPRASZAMY DZIECI I MŁODZIEŻ

DO KREATYWNEJ ZABAWY

Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych.

2020-03-11 12:42

SZANOWNI PAŃSTWO,

od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Szanowny Rodzicu,

ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne Twoje i Twojego dziecka, zajęcia zostaną zawieszone od 12 marca br.
W przedszkolach i szkołach podstawowych 12 i 13 marca br. będą jeszcze prowadzone działania opiekuńcze;zachęcaj dziecko do samodzielnej nauki w czasie, gdy nie będzie lekcji w szkole.

Ministerstwo Edukacji Narodowej na platformie epodręczniki.pl. udostępnia szereg materiałów edukacyjnych, które pozwalają uzupełnić, ugruntować i poszerzyć wiedzę. Dostęp do tych zasobów jest bezpłatny;

- jeśli masz dziecko w wieku do 8 lat, przysługuje Ci zasiłek opiekuńczy do 14 dni. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie internetowej ZUS;

- przekaż osobom, które będą opiekować się Twoim dzieckiem, podstawowe informacje dotyczące bezpieczeństwa i higieny;
rygorystycznie przestrzegaj w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywasz;

- śledź na bieżąco komunikaty GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz informacje przesyłane przez dyrektora szkoły.

W związku z powyższym od 16 marca uczniowie nie przychodzą do szkoły.
W dniach 12-13 marca w PSP nr 3 prowadzone będą tylko zajęcia opiekuńcze.

Z wyrazami szacunku-
w zastępstwie dyrektora szkoły
wicedyrektor szkoły Urszula Imbor

Rocznica urodzin Fryderyka Chopina

2020-03-08 10:47

210. rocznica urodzin Fryderyka Chopina

Rodem warszawianin, sercem Polak, talentem świata obywatel

Cyprian Kamil Norwid

FRYDERYK CHOPIN (1810-1849)

Fryderyk Chopin to wybitny polski kompozytor i pianista. Do dziś to także jeden z najbardziej rozpoznawalnych na świecie Polaków.

Niemal cały jego dorobek sprowadza się do muzyki fortepianowej. Nazywany „Poetą fortepianu” twórca wychował się w Polsce, ale większość życia spędził w Paryżu. Tam też zmarł na gruźlicę.

Z okazji 210. rocznicy urodzin Chopina w naszej szkole obejrzeć można poświęconą mu wystawę. Prezentujemy zdjęcia biżuterii artystycznej i przedmiotów użytkowych tematycznie związanych z Chopinem i jego twórczością, pochodzące z konkursu „Chopin - kształt muzyki”.

Wystawa gromadzi także wykonane różną techniką portrety Chopina oraz banknoty, znaczki i karty telefoniczne z jego wizerunkiem.

Serdecznie zapraszamy!

Beata Krzysiek i Andrzej Krawczyk,

XX edycja Góry Grosza

2020-03-08 10:38

Góra Grosza ma 20 lat!

Jest dorosła! To, jak duża urośnie na dwudzieste urodziny, zależy od Was. Potrzebujemy Was, by pomagać dzieciom, które są w trudnej sytuacji i nie mieszkają ze swoimi rodzicami.

Cel Góry Grosza

Naszym zdaniem, najlepsze co możemy dać dziecku, to rodzina, w której może czuć się bezpiecznie, rozwijać się, rozwijać swoje pasje i zainteresowania, nawiązywać przyjaźnie. 70 tysięcy dzieci przebywających w opiece zastępczej czeka na taką rodzinę. Dlatego celem akcji Góra Grosza jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu bądź tworzenia takich miejsc, które będą w miarę swoich możliwości zbliżone do domu rodzinnego oraz programów, które pozwolą im spokojnie dorastać.

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Spotkanie z poezją i prozą dziecięcą"

2020-03-03 21:51

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Długosza w Radomiu zaprasza do udziału w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Spotkanie z poezją i prozą dziecięcą".
18 kwietnia 2020r. godz.9.00 w łączniku AB - klasy I-III.
25 kwietnia 2020r. godz. 9.00 w łączniku AB - klasy IV-VIII.
Zgłoszenia uczestników - do 31 marca 2020r. (szczegóły znajdują się w załącznikach)

REGULAMIN REGIONALNEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO

Karta zgłoszenia - konkurs recytatorski

OŚWIADCZENIE zgoda na przetwarzanie

Konkurs Muzeum Wsi Radomskiej na Najpiękniejszą ozdobę choinkową

2020-03-01 17:47

Ogłoszenie wyników konkursu "Najpiękniejsza ozdoba choinkowa" oraz wręczenie nagród, odbyło się podczas Uroczystości Matki Boskiej Gromnicznej w dniu 2 lutego w Muzeum Wsi Radomskiej. Na konkurs wpłynęły 242 ozdoby.

Miło mi poinformować, że wśród laureatów znalazła się uczennica  naszej szkoły Maja Komsta z kl. VII d.

W kategorii Współczesna ozdoba choinkowa  uzyskała I miejsce.

Wszystkie prace naszych uczniów zostały zaprezentowane na wystawie.

Gratuluję

Dorota Rogala

Strona: 2 z 25
Wybierz stronę:1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25