Patryk Dobosz i jego muzyka.

2018-01-26 20:22

Jazz – gatunek muzyczny powstały na początku XIX wieku, na południu Stanów Zjednoczonych w Nowym Orleanie, jako połączenie muzyki zachodnioafrykańskiej i europejsko-amerykańskiej.

13 stycznia w Radomskim Klubie Środowisk Twórczych i Galerii “ŁAŹNIA” odbył się koncert jazzowy. Na autorski projekt gitarzysty, muzyka i aranżera Marka Toma złożyły się utwory reprezentujące takie gatunki jak jazz fusion, latin jazz, jazz funk, balladę oraz swing. Liderowi partnerowali: Damian Czarnecki na flugelhornie, Leszek Zelga  na keybordzie, Andrzej Wartyni na gitarze basowej. Postacią pierwszoplanową tego koncertu był wybitny perkusista młodego pokolenia, Patryk Dobosz. Nasz absolwent.

Koncert odbył się przy pełnej sali, a zakończyły go bisy przy gorących brawach publiczności.

2018-01-11 12:00

PROGRAM PÓŁZIMOWISKA

2018-01-04 22:14

PROGRAM PÓŁZIMOWISKA ORGANIZOWANEGO

W PUBLICZNEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3

IM. JANA DŁUGOSZA W RADOMIU

Zróżnicowany program zajęć  jest dostosowany do potrzeb i zainteresowań

dzieci.

Zajęcia  zaczynają się o godz. 8.00, a kończą o 15.00.

XXX - lecie naszej szkoły

2017-11-29 19:58

Szkolne jubileusze kryją w sobie wielką siłę. Jest nią przywiązanie do szkoły, koleżanek, kolegów i nauczycieli. To jednocześnie znakomita okazja do „spotkań po latach”, okazja do wspomnień i refleksji, powrotu do atmosfery „dziecięcych, szkolnych lat”.

PODZIĘKOWANIE

2017-11-26 23:21

PODZIĘKOWANIE

DYREKCJA PSP NR 3 IM. JANA DŁUGOSZA

GORĄCO DZIĘKUJE NAUCZYCIELOM,

PRACOWNIKOM ADMINISTACYJNYM, SPONSOROM,

RODZICOM I UCZNIOM

Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

2017-11-22 18:45

21 listopada obchodzony jest jako Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień,

dzień dobrych uczynków i przyjemnych emocji.

Nasza szkoła włączyła się do obchodów tego niezwykłego dnia.

Przesłanie akcji było proste – bądźmy życzliwi codziennie, a nie tylko od święta. Pamiętajmy, że pozytywna energia, którą przekazujemy w świat do ludzi, wraca do nas z nawiązką!

Uczniowie i wszyscy pracownicy szkoły poczuli przepływ tej pozytywnej energii i jej moc. Widać to na ich uśmiechniętych twarzach.Uśmiechnijcie się do świata, do ludzi, do siebie…

Małgorzata Ziółkowska, Małgorzata Puchalska i Andrzej Krawczyk - organizatorzy

Bal Wszystkich Świętych w naszej szkole

2017-11-19 19:59

30 października br. odbył się po raz pierwszy dla klas IV – VII „Bal Wszystkich Świętych”. Już kilka dni wcześniej dzieci przygotowały plakaty informujące o balu. Program balu zawierał nie tylko tańce i dobrą zabawę, ale także konkurs na przebranie za swojego ulubionego Świętego Patrona. Uczniowie musieli również w kilku zdaniach zaprezentować jego postać.

Święto Niepodległośćci

2017-11-10 14:05

Narodowe Święto Niepodległości 0-III

Dnia 10 listopada 2017 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości na pamiątkę 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Akademia przede wszystkim miała  przypomnieć tamte ciężkie czasy, ale także wzbudzić w nas refleksje. Część artystyczna wprowadziła zgromadzonych w atmosferę wydarzeń poprzedzających datę 11 listopada 1918 roku. Dzień ten dla wielu jest lekcją patriotyzmu i historii. Uczestnicząc corocznie  w obchodach Święta Niepodległości dajemy wyraz pamięci o tych wszystkich, dzięki którym żyjemy dzisiaj w wolnej Polsce.

2017-11-09 21:53

Serdecznie zapraszamy byłych i obecnych nauczycieli, pracowników, absolwentów, a także rodziców i sympatyków na uroczyste obchody XXX - lecia naszej szkoły, które odbędą się 24 listopada 2017 roku.

Program uroczystości:
* godz. 13.00 - msza św. w kościele bł. Annuarity w Radomiu