Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Spotkanie z poezją i prozą dziecięcą"

2017-03-12 19:52

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Długosza w Radomiu zaprasza do udziału w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Spotkanie z poezją i prozą dziecięcą"

Śnieżna przygoda z Trójką

2017-03-12 19:40

PSP nr 3 w pierwszym tygodniu ferii zorganizowała półzimowisko 2017' „Śnieżna przygoda z Trójką”.

Atrakcyjny program, smakowite posiłki oraz profesjonalna opieka przyciągnęły jak magnes uczestników zimowego wypoczynku.

Unia Związków Sportowych Warszawy i Mazowsza

2017-03-09 14:41

www.uniasport.pl

Trójka na nartach w Murzasichle

2017-03-07 19:25

Trójka na nartach w Murzasichle.

Któż nie czekał na ferie zimowe? Wszyscy, a szczególni ci, którzy zamierzali oddać się białemu szaleństwu bez reszty. Grupa uczniów z naszej szkoły spędziła ten czas na zimowisku w Murzasichle zorganizowanym z inicjatywy p. Imbor przez biuro turystyczne "Artur".

Wystawa plakatów z okazji 10 jubileuszowej edycji Zimowego Przeglądu Filmowego Koksownik

2017-03-01 09:47

Wystawa plakatów z okazji 10 jubileuszowej edycji Zimowego Przeglądu Filmowego Koksownik organizowanego  przez Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej "Elektrownia"  w Radomiu

Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej "Elektrownia" w Radomiu, w grudniu 2016 r. zorganizowało jubileuszowy 10 Zimowy Przegląd Filmowy Koksownik. Oprócz filmów, można było obejrzeć plakaty poświęcone temu wydarzeniu.

REGULAMIN XIV Edycja Konkursu Języka Angielskiego 2017

2017-03-01 09:36

REGULAMIN XIV Edycja Konkursu Języka Angielskiego 2017

2017-02-09 14:21

2017-02-05 20:52

Zapraszamy do biblioteki
po nowości wydawnicze zakupione w ramach realizacji
Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa!

ZABAWA KARNAWAŁOWA KL O-III

2017-02-01 19:26

W dniach 30-31.01.2017r  uczniowie klas 0-3 uczestniczyli w zabawie karnawałowej w Studio Edukacji Artystycznej ‘Pinezka’.
Podczas przyjęcia karnawałowego uczniowie poznali magiczną krainę Nibylandii, brali udział w wielu konkursach, oglądali pokaz baniek mydlanych, było też malowanie buziek
. Towarzyszyli im bajkowi  bohaterowie Piotruś Pan i jego drużyna  oraz wróżka Dzwoneczek.

Inicjatywa uczniów dla osiedla "Michałów"

2017-01-31 19:24

Dlaczego warto sprzątać po swoim pupilu?

Psie odchody są nie tylko problemem natury estetycznej ale również zagrożeniem epidemiologicznym. Badania w Pracowni Biosfery Instytutu Mikrobiologii Lekarskiej Akademii Medycznej w Łodzi wykazały, że zanieczyszczenie podwórek i placów dziecięcych jest zatrważające. Najgorzej sytuacja przedstawiała się w dużych miastach gdzie naukowcy ze względu na zagrożenie zdrowia zdyskwalifikowali 40% trawników i połowę piaskownic. W rankingu stopnia skażenia odchodami prym wiodą place zabaw i boiska z których 50% stanowi zagrożenie dla użytkowników, niewiele ustępują im piaskownice których powierzchnie w 37% są skażone a bezpośrednie ich otoczenie nawet w 42%. Również alejki i ścieżki niosą takie zagrożenie, do 10%. Swoją drogą, ciekawe, jak wygląda sytauacja na naszym osiedlu „Michałów”. Warto też pamiętać, że brudne piaskownice i zanieczyszczone odchodami trawniki mogą być poważnym zagrożeniem dla naszego zdrowia. Ze względu na niedojrzały układ immunologiczny dzieci to właśnie one są szczególnie narażone na zachorowania odzwierzęce. To nic przyjemnego, gdy dziecko bawiąc się w parku czy na placu zabaw wdepnie w psią kupę. Fajnie by było, gdyby dało się rozłożyć koc na trawniku przed blokiem.

Strona: 4 z 10
Wybierz stronę:1 2 3 4 5 6 7 8 9 10