Zintegrowany Informator Pacjenta-świadczenia stomatologiczne dla dzieci i młodzieży finansowane ze środków publicznych

2019-09-08 12:50

Informacja dotycząca podmiotów wykonujących działalność leczniczą, udzielających świadczeń zdrowotnych w zakresie leczenia stomatologicznego dla dzieci i młodzieży, finansowanych ze środków publicznych.

II Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny

2019-09-02 18:36

II Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny "Moja Mała Ojczyzna"

Zapraszam na wernisaż II Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego "Moja Mała Ojczyzna". Na wystawie można obejrzeć prace uczniów z różnych miast Polski, w tym fotografie dwojga uczniów z naszej szkoły - Zuzanny Gliszczyńskiej oraz Wiktora Chirila.
Wystawę udostępnił Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu.
Andrzej Krawczyk

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/20

2019-08-31 10:32

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

2 września 2019r.

Godz. 10.00 - Msza Święta dla uczniów klas 0 – VIII,

rodziców i nauczycieli – Parafia Bł. Annuarity

Godz.11.00 - klasy: 0 – III

Godz. 12.00 - klasy: IV - VIII

Godz. 11.00 - oddział przedszkolny„0” (w sali E- 02)

Zestaw podręczników i programów rok szk. 2019_20

2019-08-29 22:05

Zestaw podręczników - rok szk. 2019/20

INFORMACJA O OBIADACH WE WRZEŚNIU 2019

2019-08-28 23:34

Informacja o obiadach- wrzesień 2019r.

SKLEPIK SZKOLNY

2019-08-26 20:18

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Długosza w Radomiu, ul. Sobieskiego 12

reprezentowana przez Pana Michała Jagiełło – dyrektora szkoły

zaprasza do składania ofert na wynajem pomieszczenia w celu prowadzenia sklepiku szkolnego w budynku Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3

im. Jana Długosza w Radomiu ul. Sobieskiego 12

- ZAPYTANIE OFERTOWE DOTYCZĄCE PROWADZENIA SKLEPIKU SZKOLNEGO

- ZAŁĄCZNIK DO OFERTY

P O D Z I Ę K O W A N I E

2019-06-19 16:41

Panie Dyrektorze!

Drodzy nauczyciele, pracownicy szkoły, zaproszeni goście, kochani Rodzice, koleżanki i koledzy.

Jest to nasz kolejny miniony rok w murach tej szkoły. Szkoły, która autentycznie jest naszym drugim domem, w której czujemy się potrzebni, ważni, doceniani.

W imieniu Samorządu Uczniowskiego dziękujemy za trud kształcenia i wychowania, za przekazywanie wartości niezbędnych w dalszym życiu, za opiekę i ciepło jakiego doświadczyliśmy, za starania, cierpliwość, a przede wszystkim za wyrozumiałość.

W tym tak uroczystym dla nas dniu nasze myśli i serca kierujemy ku tym, którzy wytrwale i cierpliwie prowadzili nas po labiryncie szkolnego życia. W podzięce za dar najpiękniejszy, za wiedzę i serce dyrektorowi, wychowawcom, radzie pedagogicznej, wszystkim pracownikom szkoły i rodzicom bardzo dziękujemy.

Życzymy Wam udanych, pełnych cudownych chwil wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

Dziękujemy!!!

W imieniu Samorządu Uczniowskiego szczególne podziękowania należą się Wam drodzy Ósmoklasiści. Dziękujemy wam za współpracę i zaangażowanie w życie naszej szkoły. Każdy z Was pozostawi w tej szkole cząstkę siebie. Bowiem tu przeżyliście pierwsze sukcesy oraz porażki, tu zawiązaliście pierwsze przyjaźnie. Myślę, że często będziecie powracać pamięcią do chwil spędzonych w tej szkole. Każdy z Was zabierze ze sobą jej część. Część klimatu, tradycji i zasad. Dziś wasze serca przepełnia radość z otrzymania świadectwa ukończenia naszej szkoły, ale i smutek z powodu rozstania z tym, co stanowiło istotę naszego życia.

Powodzenia

Wiktor Majdański - przewodniczący Samorządu Uczniowskiego

Andrzej Krawczyk - opiekun Samorządu Uczniowskiego

Najsympatyczniejsi nauczyciele klas 4-8 w roku szkolnym 2018/2019

2019-06-19 16:37

Samorząd Uczniowski zorganizował II edycje konkursu na najsympatyczniejszych nauczycieli klas 4 – 8.  Przy wyborze uczniowie uwzględnili następujące cechy: przyjazny, spokojny, wyrozumiały, motywujący, pomocny, cierpliwy, życzliwy, ma dobry kontakt z uczniami, równo traktuje uczniów, ma poczucie humoru, prowadzi ciekawie lekcje, umie tłumaczyć trudne zagadnienia, jest pozytywnie nastawiony do uczniów. Samorząd Uczniowski wytypował szóstkę nauczycieli którzy otrzymali największą ilość głosów.

p. Milena Jaskulska

p. Andrzej Krawczyk

p. Wioleta Malicka

p. Monika Oracka

p. Izabela Lackowska

p. Agnieszka Witkowska

Rekrutacja do Rady Dzieci i Młodzieży Rzeczypospolitej Polskiej

2019-06-17 21:30

Szanowni Rodzice,

jest nam niezmiernie miło poinformować, że zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej została ogłoszona rekrutacja do czwartej kadencji Rady Dzieci i Młodzieży Rzeczypospolitej Polskiej przy Ministrze Edukacji Narodowej.

Rada jest organem pomocniczym ministra. Do jej zadań należy m.in. opiniowanie projektów dokumentów opracowywanych w ministerstwie, odnoszących się do spraw dzieci i młodzieży oraz przedstawianie własnych propozycji zmian w edukacji.

Strona: 5 z 25
Wybierz stronę:1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25