Zajęcia pozalekcyjne

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W ROKU SZKOLNYM 2020/2021 

Rodzaj zajęć

Osoba prowadząca

Dla kogo przeznaczone (klasa)

Zajęcia rozwijające zainteresowanie “Teatr - oknem na świat”

 

A. Nędzi - Brzezińska

4e

Zajęcia rozwijające zainteresowania chemią

 

A. Musiał - Jastrzębska

8 b

Zajęcia rozwijające zainteresowania fizyką “Fizyka nie tylko dla Einsteina”

 

E. Kula

8 a

Zajęcia rozwijające zainteresowania informatyką “Twórcze działania praktyczne – Od pomysłu do wytworu”

 

E. Drabik

6 a

 

 

Zajęcia rozwijające zainteresowania czytelnicze

 

J. Drabik

3 a

 

Zajęcia rozwijające zainteresowania informatyką “Programowanie bez granic”

 

 A. Gnojewska

7 c, 7 d, 7 f

 

Zajęcia rozwijające zainteresowania informatyką “Informatyka w praktyce”.

 

 

E. Drabik

 

 

8 c

 

 

Zajęcia rozwijające zainteresowania językiem hiszpańskim

 

 

 

 

A. Śnioch

 

 

 

 

Klasy czwarte

 

 

Zajęcia rozwijające zainteresowania językowe

 

 

 

W. Chydzińska

 

 

6 c

Zajęcia rozwijające zainteresowania matematyczne “Bawmy się matematyką”

 

 

E. Jaworska, M. Słyk

B. Senator, 

 

 

3 b, 3 d

3 e,

Zajęcia rozwijające zainteresowania matematyczne “Cyferki pod lupą”

 

 

M. Lis

 

 

 

 

 

3 c

 

 

Zajęcia rozwijające zainteresowania matematyczno – przyrodnicze.

I. ChudzikA. Dembowska

 2 d, 2 c

 

Zespół wokalno - instrumentalny

 

 

B. Krzysiek

 

 

6 b, 7 e

 

 

 

Zajęcia rozwijające zainteresowania plastyczne

 

 

J. Drabik, M. Lis

M. Popowicz

 

 

3 a, 3 c

6d, 6 f

 

 

Zajęcia rozwijające zainteresowania polonistyczne “Zabawy ortograficzne”

 

 

M. Oracka

 

 

2 a

 

 

Zajęcia sportowe

 

 

L. Kalinkowska

 

 

Klasy piąte

 

Zajęcia szachowe

A. Krawczyk

7 a, 7 b

 

Zajęcia rozwijające zainteresowania matematyką “Matematyka dla smyka”

R. Kopacz

2 d

 

Zajęcia rozwijające zainteresowania polonistyczne “Ortografia nie musi być trudna”

M. Słyk

3 d

Zajęcia rozwijające zainteresowania plastyczne “Jestem małym artystą”

 

E. Jaworska, B. Senator

 

3 b, 3 e

Zajęcia pływania

 

 

M. Banaszek

A. Płatos

M. Czerwińska

M. Banaszkiewicz

2 a, 7 a, 8 a

Zajęcia pływania w ramach Powszechnej Nauki Pływania

SZS

 

Klasy drugie i trzecie oraz klasy:1 c i 1 d

Koszykówka dla najmłodszych w ramach programu SMOK

Ł. Chrustowicz

 

Klasy trzecie, czwarte i piąte

Wszystkie prawa zastrzeżone. 2021. Projekt i wykonanie Prestiz.pl