Konkursy - klasy I - III

20 marca 2017 roku odbyła się XX edycja Szkolnego Konkursu Recytatorskiego dla uczniów klas I-III.


Laureatami w poszczególnych grupach wiekowych zostali:
KLASY PIERWSZE
1 miejsce - Franek Sulima - 51,5p kl. Ic
2 miejsce- Kacper Wróbel - 51,0 p.kl.Id
3 miejsce -Wiktoria Kliszewska - 48,0p. -kl.Ib
KLASY DRUGIE
1 miejsce Zuzia Adamus - 56,5p.kl. 2c
2 miejsce Sandra Wojasiewicz - 54,5 kl. 2c
3 miejsce Lena Turzyńska - 54,0 kl. 2b
wyróżnienia:
Klara Wasiak - 50,5p. kl2d
Wiktoria Zawadzka - 50,5p kl.2d
Julia Pszczółkowska - 50,5p kl2f
KLASY TRZECIE
1 miejsce - Paweł Małaczek - 60,0p kl. 3c
2 miejsce - Zuzanna Zięba - 55,5p. kl.3e
            Pola Kuśta - 55,5p kl. 3h
3 miejsce - Michalina Sobol - 53,5p kl 3h
wyróznienia:
Oskar Kulinczik 51,5p kl3f
Dmitrij Kuraskin 51,5p kl.3g

XVI Szkolny Konkurs Matematyczny „Mały mistrz matematyki” 

         Dnia 2 marca  2016  roku odbyła się  kolejna edycja Szkolnego Konkursu Matematycznego „Mały mistrz matematyki”.

          W konkursie wzięło udział 22 uczniów klas trzecich. Zadaniem dzieci było rozwiązanie 7 zadań o podwyższonym stopniu trudności, które wymagały od nich nie tyle umiejętności rachowania, co czytania ze zrozumieniem, logicznego myślenia i analizowania informacji.

Zwycięzcami konkursu zostali:

I miejsce:  Błażej Bator kl. 3c

                  Miłosz Kunert kl. 3a

II miejsce: Julia Stachera kl. 3b

                   Michał Niziński kl. 3a

III miejsce: Zuzanna Wrześniewska kl. 3d

 

Uczniowie będą reprezentowali naszą szkołę w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym w PSP nr 2 w Radomiu.

XIX  Szkolny Konkurs Recytatorski klas I- III 

         Dnia 29 lutego 2016  roku odbyła się  kolejna edycja Szkolnego Konkursu Recytatorskiego   

Zwycięzcami konkursu zostali:

klasy pierwsze

I miejsce :Zuzanna Adamus kl. Ic

II miejsce: Lena Turzyńska kl. Ib

III miejsce: Julia Pszczółkowska kl. If

Wyróżnienie: Klara Wasiak kl. Id

klasy drugie

I miejsce : Rozalia Skrzypczyk kl. IIg

II miejsce: Pola Kuśta kl. II h

III miejsce: Oliwia Fituch kl. IIa, Paweł Małaczek kl. IIc             

klasy trzecie

I miejsce :Miłosz Kunert kl. IIIa

II miejsce: Natalia Zawadzka kl.IIIa

III miejsce: Zuzanna Opiłowska kl.IIIc

Wyróżnienie : Maja Filipowska kl. IIId      

            

Uczniowie będą reprezentowali naszą szkołę w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim klas I-III „ Spotkanie z poezją i prozą autorów polskich”, DK „ Borki” „ Dziecięcy Świat Poezji”, Małym Konkursie Recytatorskim „ Kuźnia Artystyczna” oraz Konkursie Recytatorskim „ Mała Syrenka”  .

 

 

TEST MATEMATYKA ARCHIMEDES PLUS

LAUREAT - Błażej Bator kl. III c - 100pkt.

Laureat I stopnia( 96 pkt):

Dominik Szymański kl.IIIa, Miłosz Kunert kl.IIIa, Michał Niziński kl.IIIa

Laureat II stopnia( 92 pkt):

Wiktor Majdański kl.IIIa, Arkadiusz Piotrowski kl.IIId

Laureat IIIstopnia( 88 pkt):

Maja Komsta kl.IIId, Zuzanna Wrześniewska kl.IIId, Olga Burbon kl.IIIb

Laureat IV stopnia( 84 pkt): 

Martyna lipiec kl.IIId, Davide Di Carlo kl.IIId, Julia Guzin kl.IIId

 

 

 

Wszystkie prawa zastrzeżone. 2017. Projekt i wykonanie Prestiz.pl